Тиждень англійської мови

2022-12-26

/Files/images/91577.005.jpg

Тиждень англійської мови

Предметні тижні у школі — одна з найцікавіших форм організації навчально-виховного процесу, можливість і для вчителя, і для учня проявити свої багатогранні здібності.

Відповідно річного плану школи з 19.12.22-23.12.22 в закладі був проведений тиждень іноземної мови (англійської).

Мета проведення Тижня англійської мови:

Практична: оволодіння мовним матеріалом для вільного спілкування в

усному та писемному мовленні;уміння розуміти пісенний та поетичний матеріал;уміння виконувати проектні роботи, творчі завдання, складати та розгадувати ребуси та кросворди; оволодіння знаннями про культуру та традиції англомовних країн.

Освітня: формування комунікативних умінь: уміння слухати співрозмовника, реагувати на його мову, починати, підтримувати і завершувати розмову;формування особистості через залучення до культури і побуту іншого народу, через виховання доброзичливого, поважного ставлення до всіхлюдей, незалежно від мови, якою вони говорять, через вироблення норм поведінки у суспільстві; формування розуміння значення іноземної мови у суспільстві, залучення учнів до діалогу культур.

Виховна: виховання культури спілкування, розширення світогляду;

виховання естетичного сприйняття пісенно-поетичного матеріалу; виховання толерантного ставлення до інших культур, розвиток позитивних якостей; розвиток творчого рівня вихованців.

Для учнів початкових класів було запропоновано виконати творчі види роботи : Розмалюй квітку; Малюємо новорічну ялинку; Виготовляємо сніговика; Співаємо новорічних пісень.

Учні середніх класів виконували інтерактивні завдання типу : Скільки слів ти знаєш?; Перегляд мультфільмів мовою оригіналу; Співаємо новорічних пісень; Вивчаємо Christmas words.

Підбиваючи підсумки тижня англійської мови, бачимо , що мета була досягнута не повністю, адже не всі учні мали змогу дистанційно прийняти участь в позакласних заходах та поглибили знання з іноземної мови.