Атестація 2019-2020 н.р.

Атестація педагогічних працівників у навчальному закладі проводилася відповідно до ст.50 Закону України "Про освіту" 05.09.2017 № 2145-VIII, вимог Типового положення про атестацію педагогічних працівників України, затвердженого Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 20 грудня 2011 року № 1473 (із змінами, затвердженими наказом Міністерства освіти і науки України від 08 серпня 2013 року № 1135) з метою стимулювання росту кваліфікації, активізації творчої професійної діяльності, підвищення відповідальності педагогів за результати своєї роботи та диференціації оплати праці.

Протягом атестаційного періоду були ретельно вивчені документи, що засвідчують освітній рівень педагогів, проходження курсів підвищення кваліфікації, та наступні матеріали: аналітичні довідки відвіданих уроків, виховних заходів, результати анкетування батьків, учнів, опис досвіду або самооцінка діяльності, інформаційні матеріали, характеристики педагогічної діяльності. Основна увага приділялася рівню теоретичної та методичної підготовки вчителя, моніторингу навчальних досягнень учнів, інноваційній діяльності, володінню технологіями творчої педагогічної діяльності, власному доробку, який би відповідав сучасним підходам до навчання й виховання дітей, поширенню перспективного педагогічного досвіду.

Рішенням атестаційної комісії було підтверджено раніше присвоєні кваліфікаційні категорії Вербі Н.А.,Бровченко Л.О.,Лавренко Н.Б.,Дриль В.В.,Іваськевич В.І. та підтверджено педагогічне звання «старший учитель» Лисі О.О.