Телепередача «Все буде добре»

Ведуча: Добрий день, мої любі! Наша сьогоднішня передача «Все буде добре» присвячена Вам, наші дорогі старшокласники, а точніше- вашим проблемам, з якими ви стикаєтесь в житті. Запитаємо у наших старшокласників про їх проблеми і спробуємо розв’язати їх за допомогою експертів-гостей, запрошених до нашої студії.

(На екрані відео-інтерв’ю із старшокласниками)

Учениця 1: Зараз модні різні дієти. У нас в школі багато дівчат, які б хотіли схуднути, але в інтернеті я побачила фото хворих на анорексію молодих людей. Як схуднути без проблем?

Учениця 2: А у мене часто є проблема із сніданком. Мама вранці пропонує мені бутерброд із маслом і ковбасою. Погодьтеся, що це не найкраща їжа вранці. Хотілось би з’їсти щось менш калорійне, але дуже поживне.

Учениця 3: Нас, дівчат, батьки часто лякають високими підборами, кажуть, що якщо їх носити щоденно, будуть великі проблеми із ногами у подальшому житті. Хотілось би почути думку фахівця.

Учень 4: А я хочу дізнатися про міф. Чи правда, що напої - енергетики шкідливі для нашого здоров’я?

Учениця 5: Зараз модні знову коси. Хотілось би навчитися плести сучасні коси, бо у мене довге волосся і це є проблемою із зачіскою. Думаю, дівчатам це було б теж цікавим.

Учень 6: Я займаюсь спортом і хочу мати гарну статуру. Чув про аноболіки, які швидко нарощують м’язи. Хотів би дізнатися, чи не шкідливо це?

Ведуча: Ну що ж, проблеми почуті- і їх треба розв’язати. Почнемо з проблеми схуднення. Як ви думаєте, кого із б) дієтолога;гостей ми запросили для її розв’язання?

а) лікаря- терапевта; б) дієтолога; в) психолога. Запитаємо у психолога, чому так? Зустрічайте, шкільних психолог – Лариса Анатоліївна. (Виступ психолога, спортивна реклама)

Ведуча: Я думаю, далі доречним буде поговорити про нераціональне харчування, про шкільні сніданки. Пам’ятаєте проблему? Дійсно, кому хочеться їсти на сніданок кашу або розігріту вчорашню їжу? Приготуйте собі ідеальний бутерброд самі. Який він- ідеальний бутерброд? Запрошуємо до студії нового експерта- вчителя «Основ здоров’я», класного керівника 10 класу – Лавренко Ніну Борисівну. (Виступ Лавренко Н.Б)

Ведуча: Дякую! А щоб нашому бутерброду було не сумно, що треба для нього? Чай з молоком. Чому з молоком? Запитаємо у вчителя англійської мови – Нелі Алімівни – класного керівника 8 класу. ( Виступ Верба Н.А) Ведуча: Я вражена! Ідеальний, новий бутерброд плюс чай з молоком- такі поєднання. Але повинно бути не тільки корисно, а й смачно. А можна спробувати? Дорогі наші гості, хочете спробувати, здається, дуже смачно!

( Музика, пригощання чаєм і бутербродом)

(Реклама «Маша та ведмідь»)

(Ремікс «Ноги»)

Ведуча: Зараз я покажу вам жіноче взуття, яке дуже хочуть носити наші дівчатка-старшокласники і не тільки… Навіть щодня. Хочете побачити наслідки носіння таких підборів? До студії я запрошую нашого експерта – вчителя фізики, класного керівники 9 класу – Валентину Василівну.

( Виступ Дриль В.В)

Ведуча: Так, викидаю підбори на смітник. Ой, ні, по святах носить буду – подивіться, як гарно! Так яке ж взуття краще носити нашим дівчаткам до школи? Давайте переглянемо шкільні моделі одягу і повсякденного взуття.

(Показ моделей)

Ведуча: Подивіться які гарні наші дівчата-старшокласниці! І підбори тут ні до чого. Правда? І усі мають довге волосся. Заплести б його гарно. Хочете навчитися плести сучасні коси? Зараз це дуже модно. Ми запросили до студії маму з донькою, яка покаже майстер-клас по плетінню дуже гарних кісок.

( Виступ Пронченко С.О)

Ведуча: Задоволені? Так гарно, охайно, просто краса. Дякую усім. А ми ідемо далі… Останнім часом наші старшокласники безконтрольно вживають енергетичні напої як без алкогольний напій. Ану, дайте мені відповіді на такі запитання:

1. Чи дійсно енергетик є джерелом енергії?

2. Чи містить енергетик вітаміни?

3. Чи це безалкогольний напій?

4. Чи шкідливий він для здоров’я?

До студії я запрошую вчителя хімії – Бровченко Л.О

(Виступ Бровченко Л.О)

Ведуча: У народі кажуть: «Обізнаний-значить захищений». Кожен для себе зробив свої висновки. Мабуть, краще для бадьорості випити чашечку чаю з молоком- і все буде добре!

Ведуча: Наші хлопці хочуть бути схожими на Шварцнегера, Сталонне. Дійсно, в міру накаченого хлопця приємно дивитися. Але нас збентежила проблема - бажання деяких хлопців вживати для покращення своєї статури так звані анаболіки. Ну що ж, назва серйозна і розв’язати проблему допоможе лікар. До студії запрошую шкільного лікаря – Цимбала Олексія Олексійовича.

(Виступ лікаря)

Ведуча: Наша передача вийшла за рамки школи. Ваші батьки, шановні старшокласники, просили ще раз нагадати Вам про віртуальний світ, який засмоктує, наче болото,про інтернетзалежність. Ми порадилися і вирішили сказати нашим батькам, щоб вони за нас не хвилювалися. Експертами в цьому питанні будуть самі старшокласники, які покажуть нам спільний проект – казку про інтернет і як безпечно в ньому жити (Інтернет-казка)

Интернет-сказка

В некотором царстве, Интернет-госудастве, жил-был Смайл-царевич, который правил соцобразом. И была у него невеста Смайл-царевна, которая день и ночь проводила в виртуальных забавах. Сколько раз предупреждал ее царевич об опасностях, подстерегающих в сети. Но не слушалась его невеста. И не заметил он, как интернет-паутина затянула царевну в свои коварные сети. Нет царевны- и отправился он ее искать. Вышел на поисковую строку, кликнул по ссылкам поганым- а они тут как тут.

(Танец змея-искусителя, стрелки-убивалки, русалки)

Нет царевны. Сел на коня и ступил в трясину непролазную, остановился на распутье интернетовском, стал читать надписи:

- Направо пойдешь – времени счет потеряешь;

- Налево – от родных откажешься;

- Прямо – имя свое забудешь;

И понял он, что здесь надо искать невесту. Взломал код игрища страшного и вытащил из иглы черной Смайл-царевну.

Царевич дал ей оберег-наказа безопасный:

- не регистрируйся без надобности, имя свое не называй;

- не ходи на сайты подозрительные;

- не забывай обновлять антивирусную программу - иначе вирус сожрет твой компьютер;

- если хочешь дружить – изучай полезные сайты соцсервиса;

- не ходи долго по интернет-тропкам – потеряешься, согнешься, ослепнешь, мозги высушишь;

Вот и сказке конец, а кто для себя выводы сделал – молодец!

Ведуча: Наша передача підійшла до завершення. Усі проблеми обговоренні, висновки зроблені. І все у вашому житті, дорогі старшокласники, залежить тільки від вас самих. Попереду у вас довге життя, але у кожного воно своє.
Я хочу сьогодні сказати, що ви нові люди. Ви більш прагматичні, у вас є бажання самим наводити лад у своєму житті, ви схильні заробляти самі, жити окремо від дорослих, не стоячи у них за спиною. Серед вас багато талановитих, які мають дійсно реалістичне уявлення про світ. Нехай же для вас цей світ буде добрим, і в ньому мінімум проблем. Любіть цей світ- і все буде добре!

(Танок «Час»)

Кiлькiсть переглядiв: 436

Коментарi