• Ви знаходитесь тут:

• Сторінка лідера школи

Посилання на відео - wym-1521739978677/Files/images/SAM_0214.JPG

Всім привіт ! Я Капуста Софія , президент Новоданилівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Це дуже добре, що ми маємо можливість зустрічатись кожного року . Адже саме на конкурсі «Лідер року» ми можемо поділимось досвідом , розповісти багато цікавого з життя шкільного самоврядування.

Два роки підряд беру участь в конкурсі учнівського самоврядування « Лідер року»

Мій девіз по життю « Не бійся роботи , хай робота боїться тебе!» Сьогодні я представляю лідера школи від учнівського самоврядування центру «Мурашник».

Одним із головних факторів успіху , я як лідер вважаю ,є вміння спілкування з непідробленим інтересом до людей , що тебе оточують, артистизмом ,позитивною енергетикою , вміння бути завжди попереду, надавати допомогу, вирішити важливі питання та об`єднати учнів в колектив. Ми працюємо за правилами колективної єдності, творчості і новаторства, самодисципліни. Стержень школи та класів, що становить виконавчий комітет, а я президент школи та мої заступники становлять керівний та координуючий комітет, разом вони становлять центр « Творчий мозок шкільної держави».

Але основне в нашій команді – це міцний дух . З ним ми можем гори звернути.