Інформаційна кампанія «ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів»

2022-02-10

Інформаційна кампанія «ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів», яка проводитиметься у лютому 2022 року спільно з Міністерством освіти і науки в рамках реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні.

Мета інформаційної кампанії – продемонструвати, що лише через розбудову інклюзивного та безбар’єрного суспільства можна забезпечити право кожної дитини зростати в родині, отримувати якісну освіту, бути інтегрованою в життя своїх громад та розвиватися відповідно до своїх потреб та можливостей.

В межах реалізації кампанії розроблено відеоролик, хронометражем 2:54 хв., про важливість вчасного виявлення та підтримки родин з дітьми, що опинилися в кризовій ситуації. У відео також розкривається важлива роль фахівця соціальної роботи та інструменти, які можна використовувати для підтримки таких сімей.

Враховуючи вищезазначене, просимо підтримати проведення інформаційної кампанії „ДЛЯ ДІТЕЙ суспільство без бар’єрів” та сприяти поширенню даного відеоролика як соціальної реклами, зокрема, поширення відповідного ролика в навчальних закладах шляхом розміщення на своїх офіційних веб-сайтах та інших інформаційних джерелах, а також використання його під час заходів соціального спрямування (висновок Національної ради з питань телебачення і радіомовлення про статус соціальної реклами додається).

Відеоролик та висновок Національної ради з питань телебачення і радіомовлення можна переглянути та завантажити за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1bVvdLuP6wS4BY4GW-iKSeub0IGQzOtTw?usp=sharing