Про організацію освітнього процесу

31.01.2022 р. с-ще Новоданилівка № 16-О

Про організацію

освітнього процесу

На виконання протоколу № 1 позачергового засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки i надзвичайних ситуацій Казанківської селищної ради ради вiд 28.01.2022 року, з метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 серед учасників освітнього процесу, наказу ВОМС від 31.01.2022 р. № 7 «Про організацію освітнього процесу у закладах освіти Казанківської селищної ради

Н А К А З У Ю:

1. З 31 січня по 11 лютого 2022 року (включно) перевести освітній процес Новоданилівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів із використанням технологій дистанційного навчання;

2. Відправити здобувачів освіти на самоізоляцію;

3. Заступнику директора з НВР Улєвич Л.М.:

3.1 організувати проведення роз’яснювальної роботи з колективом закладу щодо організації освітнього процесу в умовах карантину.

3.2. вести контроль щодо організованого дистанційного навчання.

4. Учителям закладу:

4.1. Забезпечити виконання освітніх програм у 1-9,11 класах шляхом організації освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання з урахуванням матеріально-технічних можливостей та оптимізації графіка освітнього процесу, не допускаючи перевантаження учнів

4.2. Здійснювати оцінювання результатів навчання здобувачів освіти під час освітнього процесу з використанням технологій дистанційного навчання зручним способом із занесенням до відповідних сторінок класного журналу.

5. Класним керівникам:

5.1. У телефонному та онлайн-режимі консультувати учнів та їх батьків про організацію освітнього процесу за допомогою технологій дистанційного навчання та методи його запровадження.

5.2. Контролювати виконання учнями завдань.

5.3. Здійснювати зворотній зв'язок між усіма учасниками освітнього процесу в телефонному та онлайн-режимі.

5.4. Проводити просвітницьку роботу з учнями та їх батьками щодо заходів для запобігання на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, індивідуального захисту та особистої гігієни.

5.5. Провести інструктажі безпеки життєдіяльності під час перебування на дистанційному навчанні, записи унести у відповідні журнали

6.Медичній сестрі Бірчі Т.В.:

6.1. інформувати працівників та здобувачів освіти про заходи, спрямовані на запобігання поширенню хвороби СОVID – 19;

6.2.Продовжити вхідний контроль за станом здоровя працівників закладу.

7. Заступнику директора з господарчої частини Єременко Н.М.:

7.1. забезпечити дотримання правил безпеки життєдіяльності та необхідного температурного режиму в закладі.

7.2. обмежити доступ сторонніх осіб до закладу.

8. Робітнику з комплексного обслуговування й ремонту будівель закладу Маліці А. В.

8.1. забезпечити виконання комплексу робіт щодо підтримання функціонування інженерних споруд, мереж, комунікацій.

9. Ташкевич М.Ю., вчителю інформатики, розмістити даний наказ на сайті закладу.

10. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор Світлана Копійка