Районний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи

2017-12-05

Районний семінар заступників директорів з навчально-виховної роботи

5 грудняна базі Новодинилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся районний семінар заступників директорів з НВР. Темою дослідження була проблема поєднання інноваційних та традиційних форм і методів роботи як один із напрямків підвищення якості навчально-виховного процесу.

/Files/images/SAM_9618.JPG/Files/images/SAM_9626.JPG

Гостей семінару гостинно зустріли учні Новоданилівської ЗОШ, які в музичній формі розповіли про те, чим вони живуть і чому пишаються своєю школою. Більш детальніше про життя школи учасники семінару змогли дізнатися з відео-презентації.

У програмі семінару було заплановано та проведено 5 відкритих уроків, виховний захід-проект "Сучасна українська дівчина. . . Яка вона?"

Програма семінару

1.Відкриття семінару "Будьмо знайомі" (презентація навчального закладу)

2. Відвідування уроків

2 клас - Літературне читання вч.Зубік Л.О.

4 клас - Математика вч. Ковальчук О.В.

6 клас - Біологія вч. Лавренко Н.Б.

9 клас - Бінарний урок фізика - англійська мова вч. Дриль В.В., Верба Н.Ал.

10-11 класи - Бінарний урок українська література - історія вч. Верба Н.Аф., Савченко Н.І.

Виховний захід - Колективний творчий проект "Сучасна українська дівчина . . . Яка вона?"

/Files/images/SAM_9643.JPG

/Files/images/SAM_9632.JPG/Files/images/SAM_9636.JPG/Files/images/SAM_9642.JPG

3. Зустріч "за круглим столом"