Подорож до Казанки

2017-11-25

/Files/images/SAM_9527.JPG

Цікаві новинигуртківців «Вивчаємо рідний край» Новоданилівської ЗОШ І-ІІІ ст..

Подорож до Казанківського краєзнавчого музею.

25 листопада 2017 р. ми, вихованці гуртка , разом із керівником вчителем української та зарубіжної літератури Чупірою Вікторією Анатоліївною побували на екскурсії в Казанківському краєзнавчому музеї. Ми з великим задоволенням слухали розповідь екскурсовода .В кожній залі ми відкривали для себе щось нове: перші заселення території Казанківщини, побут,знаряддя праці , одяг, споруди ,які збереглися до сьогодення . Дуже нас зацікавила розповідь про період Світової війни. Найбільше сподобався куточок сучасного життя жителів Казанківщини: вишивка, художня самодіяльність, живопис, бісероплетіння, різьба по дереву.

Але як не забути і пройти мимо куточка, присвяченого учасникам АТО,де ми багато дізналися про наших земляків ,які захищають на сході нашу Україну. Ми дуже вдячні за організацію цієї поїздки на екскурсію директору Новоданилівської ЗОШ Єршик Любов Андріївні та керівнику гуртка Чупірі Вікторії Анатоліївні.

Вихованці гуртка «Вивчаємо рідний край».

У рамках проведення місячника безпеки життєдіяльності учні нашої школи побували на екскурсії в пожежній частині смт. Казанка. Під час екскурсії учні ознайомилися з роботою та обов’язками пожежника.

Вони завжди напоготові,

Кожен день і кожен час.

Бо ніхто під час пожежі,

Більше не врятує нас.