Відновлення освітнього процесу

21. 03. 2022 с-ще Новоданилівка № 24-0

Про відновлення освітнього процесу

НАКАЗУЮ :

1. Відновити освітній процес в закладі із використанням дистанційних технологій в 1-11 класах з 22.03.22 року .

2.Педагогічним працівникам:

2.1 Проводити заняття відповідно до розкладу.

2.2 Активно використовувати при проведенні навчальних занять освітні платформи, онлайн школи, рекомендовані МОН України.

3.Класним керівникам 1-11 класів:

3.1 організувати освітній процес для дітей з числа внутрішньо переміщених осіб , які тимчасово перебувають на території Новоданилівського старостинського округу( відповідно до наданих заяв батьків або інших законних представників.)та учнів, які тимчасово перебувають за межами України.

3.2 Особливу увагу зосередити на психологічній підтримці дітей.

В. о директора Лідія УЛЄВИЧ