Про переведення учнів 9 класу на самоізоляцію та на дистанційну форму навчання

Про переведення учнів 9 класу
на самоізоляцію та на
дистанційну форму навчання

З метою недопущення виникнення та розповсюдження гострої респіраторної хвороби COVID -19, у зв’язку з хворобою учениці 9 класу

Н А К А З У Ю:

1. Організувати дистанційну форму навчання з 25.01.2022 р. по 04.02.2022 р. для учнів 9 класу.
2. Призначити відповідальних за організацію дистанційного навчання в 9 класі заступника директора з навчально-виховної роботи Улєвич Л.М.,
3.Заступнику директора з з навчально-виховної роботи Улєвич Л.М.:
3.1. Проінформувати класного керівника Єршик Я.О., вчителів-предметників про переведення здобувачів освіти 9 класу на самоізоляцію та на дистанційну форму навчання.
3.2. Організувати та здійснювати контроль за роботою педагогів в даний період та виконання навчальних програм згідно з розкладом.
4.Класному керівнику Єршик Я.О.:

4.1.Довести до відома батьків про переведення здобувачів освіти 9 класу на самоізоляцію та на дистанційну форму навчання.
4.2.Наголосити батькам на тому, що під час проведення дистанційної форми навчання, відповідальність за життя та здоров’я своїх дітей покладено на них.
4.3. Продовжувати проводити профілактичну роботу серед учасників
освітнього процесу щодо запобігання виникнення та розповсюдження COVID -19
5. Учителю інформатики Ташкевич М.Ю. надавати допомогу вчителям-предметникам та здобувачам освіти в роботі дистанційного навчання на платформах GOOGLE CLASSROOM ,VIBER.
6. Медичній сестрі Бірчі Т.В.:
6.1. Постійно проводити роз’яснювальну роботу із учасниками освітнього процесу щодо індивідуальних заходів профілактики та реагування на виявлення симптомів коронавірусної хвороби.
6.2. Організувати додаткову обробку класів та місць загального користування дезінфікуючими засобами.
6.3.Щоранку до 09.30 год. надавати інформацію щодо стану здоров’я дітей та їх батьків.
7. Ташкевич М.Ю. розмістити даний наказ на сайті закладу.
8. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор Світлана КОПІЙКА