«Український сувенір»

2021-12-23

Про підсумки проведення І етапу обласного конкурсу – виставки «Український сувенір»

На виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Казанківської селищної ради від 29.09.2021 № 84 «Про проведення

І етапу обласного конкурсу - виставки «Український сувенір», з метою виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва, стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів і технік проведено І етап обласного конкурсу – виставки «Український сувенір».

На конкурс було представлено 17 робіт з Новоданилівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Миколо – Гулаківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Казанківської гімназії

№ 4, Веселобалківської гімназії, Каширівської гімназії, «Будинку дитячої та юнацької творчості Казанківської селищної ради».

Відповідно до рішення журі

1. Визнати переможцями І етапу обласного конкурсу – виставки «Український сувенір»

у І віковій категоріїІ місце посіла

- Могіш Віталіна, учениця Новоданилівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, за роботу «Соняшник – символ сонця, праці й достатку», керівник Ташкевич М.Ю.

/Files/images/СОНЯШНИК IMG_20211109_075656.jpg