Про підсумки проведення І етапу обласного конкурсу «Зоологічна галерея»

2021-04-13

Про підсумки проведення І етапу обласного конкурсу

«Зоологічна галерея»

На виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Казанківської селищної ради від 22.03.2021 № 31-А «Про проведення І етапу обласного конкурсу «Зоологічна галерея», з метою активізації пізнавальної діяльності учнівської молоді до представників тваринного світу з різних зоогеографічних областей, виховання ціннісного ставлення до біорізноманіття свого регіону проведено І етап обласного конкурсу «Зоологічна галерея».

На конкурс було представлено 28 робіт: з Казанківських гімназій № 2, № 4, Михайлівської гімназії,Веселобалківської гімназії, Новофедорівської гімназії, Казанківської гуманітарної гімназії, Троїцько-Сафонівського ліцею, Казанківського ЗЗСО І-ІІІ ст. № 1, Новоданилівського ЗЗСО І-ІІІ ст., Великоолександрівського ЗЗСО І-ІІІст., «Будинку дитячої та юнацької творчості Казанківської селищної ради»

Відповідно до рішення журі робота наших учнів посіла у ІІ віковій категорії ІІІ місце – Морозюк Леся, Терехова Катерина,

за роботи «Феєрична лисиця», «Господар джунглів», керівник Лавренко Н.Б.