Про підсумки проведення І етапу обласної виставки-конкурсу науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

2021-04-12

Про підсумки проведення І етапу обласної

виставки-конкурсу науково-технічної творчості

«Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

серед учнів закладів загальної

середньої та позашкільної освіти

На виконання наказу відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Казанківської селищної ради від 30.03.2021 № 36-А «Про проведення І етапу обласної виставки-конкурсу науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» серед учнів закладів загальної та позашкільної освіти, з метою творчого, духовного та інтелектуального розвитку дітей, залучення до технічної творчості учнівської молоді, підвищення ролі технічної творчості у системі закладів позашкільної освіти, проведено І етап обласної виставки-конкурсу науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

На конкурс було представлено 9 робіт з Троїцько-Сафонівського ліцею, Новоданилівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Новолазарівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, «Будинку дитячої та юнацької творчості Казанківської селищної ради»

Відповідно до рішення журі було відзначено кращою роботу І етапу обласної виставки-конкурсу науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» Терехової Катерини, учениці Новоданилівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів,

«Весна іде, красу несе, а тій весні радіє все», керівник Ташкевич М.Ю. у номінації старша вікова категорія

/Files/images/изображение_viber_2021-03-23_07-23-13.jpgТерехова Катерина, робота «Весна іде, красу несе, а тій весні радіє все », керівник Ташкевич М.Ю.