Патріотичне виховання молоді

2021-02-15

Патріотичне виховання молоді

З метою, спрямованою на патріотичне виховання молоді , любові до рідного краю, відновленню історичної пам’яті у Новоданилівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів були проведені такі заходи:

1. До Дня Соборності . Естафета поколінь: від діда-прадіда (виховний захід, 7 -8 класи) грудень.(Іваськевич В.І.)

2. Ми діти твої , Україно ( усний журнал 3, 4 класи) листопад(Іваськевич В.І.)

3. Михайло Грушевський - видатний державний діяч (виховні години 5,6 класи) грудень(Корецька Л.І.)

4. Культурницька діяльність Павла Скоропадського (практичні заняття 9,10,11) грудень (Корецька Л.І)

5. Створення презентації на тему « Державотворча діяльність в Україні» - учениця 11 класу Барзенкова Л. керівник Корецька Л.І.

6. Пам’яті героїв Крут присвячується…. (інформаційні хвилини 6-11 класи та перегляд відео - фільму) Іваськевич В.І. ,Корецька Л.І.

7. Учнівська конференція присвячена Дню Соборності

« Одна Україна – і двох не буває!» Самоврядування закладу, керівник Іваськевич В.І.

/Files/images/SAM_3480.JPG/Files/images/IMG_20201123_103242.jpg/Files/images/SAM_1896.JPG