День толерантності

2020-10-19

День толерантності

Згідно плану Новоданилівського закладу з метою відзначення Дня толерантності, сприяння інформованості учнів про зміст європейської цінності – толерантності, збільшення кількості людей, які її поділяють, удосконалення рівня розуміння терміну «толерантність» в закладі, заохочення дітей до відповідальної громадянської позиції, було проведено Тиждень толерантності. У початковій школі для учнів 3-го класу пройшла акція «Долонька щастя», мета якої - розвиток інтересу до творчої діяльності, вчити нести добро іншим через добрі справи. Учні мали змогу самостійно виготовити долоньки з кольорового паперу та обмінятися ними з однокласниками. З цією ж метою учні 1-го класу намалювали малюнки, на яких діти всіх національностей мають рівні права. 2,4,5,6 класи виготовили листівки з побажаннями до Дня толерантності і привітали своїх друзів ,вчителів. На створеному стенді «П’ять добрих справ» всі мали можливість написати про справи, які учні вважають найголовніші для їхнього життя. Для старших класів класними керівниками було проведено анкетування та аналіз-обговорення на тему «Чи знаєш ти, що таке толерантність ?» В 7 класі пройшов виховний захід « На доброму слові тримається світ» . Також на перерві проведено учнівським самоврядуванням інтерв'ю щодо обізнаності усіх учасників навчально-виховного процесу стосовно толерантності та інтолерантності. Учні добре володіють поняттями «ввічливість», «толерантність», «милосердя».

/Files/images/126869492_733262903941828_1414253182325279594_o.jpg