Тиждень української мови та літератури

2017-03-06

Тиждень української мови та літератури

З 6 по 14 березня, з метою вшанування пам’яті славного сина українського народу, поета, мислителя, пророка Т.Г.Шевченка, проводився тиждень української мови та літератури.

Щовесни, коли тануть сніги

І на небі засяє веселка,

Повні сил й весняної снаги,

Ми вшановуєм пам’ять Шевченка, -

такими словами розпочалась урочиста лінійка, присвячена відкриттю тижня.

/Files/images/SAM_7283.JPG

Мово моя рідна, материнська!

Ти співуча, ніжна і близька, -

декламують учні.

У вівторок, 07.03.17 р., була проведена інформаційна година для учнів 9 -11 класів на тему «Жіноча доля – вишитий рушник, де кожна нитка – особистість».

У четвер, 09.03.17 р., з учнями 5 – 8 класів проведена година спілкування на тему «Подаруй мені, мамо, хустину».

/Files/images/SAM_7293.JPG

Яскравою ниткою заходу став танок з хустками.

У п’ятницю, 10.03.17 р., в день пам’яті Т.Г.Шевченка проведено гру-конкурс знавців рідної мови між учнями 5- 8 класів.

/Files/images/SAM_7335.JPG

Найсильнішою виявилася команда наймолодших учасників конкурсу – команда учнів 5 класу – «Мальва».

У понеділок, 13.03.17 р., поведене літературне читання «Шевченко – наш учитель».

/Files/images/SAM_7346.JPG/Files/images/SAM_7343.JPG

Нікого не залишили байдужими рядки поезії у виконанні учениці 8 класу Капусти Софії.

Усіх присутніх розсмішив учень 9 класу, читаючи гуморески нашого земляка П.П. Глазового.

У вівторок, 14.03.17 р., була проведена інформаційна година на тему «Передбачення Шевченка».

Завершила тиждень літературна вікторина для учнів 5 – 8 класів на тему «Ми не забудемо тебе, Тарасе!».

/Files/images/SAM_7360.JPG

Кращими знавцями життя і творчості Т.Г.Шевченка стали учні 5 класу Бондар Віктор і Стукало Артем та учениця 8 класу Капуста Софія.