Зарахування до 1 класу

Зарахування до закладу учнів 1 класу

/Files/images/1 клас Без названия.jpg

З 30 квітня 2020 року розпочинається

прийом заяв про зарахування дітей до 1-ого класу в Новоданилівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

На час карантину подання документів можна здійснити електронною поштою у сканованій формі без електронного цифрового підпису або рекомендованим листом. Електронна адреса закладу: school8kzn@ukr.net

Нагадуємо, що за навчальним закладом закріплено територію обслуговування:

с. Дмитро-Білівка, с. Білівка, селище Новоданилівка, с. Нова Висунь, с. Новоукраїнка, с. Дмитрівка, с. Сергіївка,

с. Нововасилівка, с. Новоданилівка, с. Гранітне.

Зарахування до закладу буде відбуватися згідно

НАКАЗУ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ № 367 від 16 квітня 2018 року.

Що потрібно взяти для надання документів дитини

до 1 класу на 2020 - 20201 н.р.

1. Заява батьків про зарахування дитини у 1 клас (заяву батьки напишуть в день подання документів).

2. Паспорт одного з батьків дитини.

3. Копія та оригінал свідоцтва про народження дитини.

4. Медична довідка дитини встановленого зразка (ОРИГІНАЛ)

ЯКА ДОВІДКА ПОТРІБНА ДЛЯ ВІДВІДУВАННЯ ШКОЛИ

Перед вступом до школи дитина має пройти профілактичний огляд. Після медогляду видається для надання медичному працівнику загальноосвітнього навчального закладу Форма № 0 086-1/о “Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду”. У разі, якщо дитина має певне захворювання, то за рішенням одного з батьків або іншого законного представника дитини, в цій довідці може бути зроблено відповідний запис. Відповідно, медичні працівники шкільних навчальних закладів володітимуть необхідною інформацією про стан здоров'я дитини.

ПРО ФОРМИ ДЛЯ ПРОФІЛАКТИЧНИХ ЩЕПЛЕНЬ

Усю інформацію про проведення вакцинації чи ревакцинації, а також здійснення туберкулінових проб лікарі чи медсестри фіксують у "Карті профілактичних щеплень" (форма № 063/о). "Карта профілактичних щеплень", яка містить. Цю форму ведуть в амбулаторно-поліклінічних, виховних і навчальних закладах. Відповідно, довідка про проведені щеплення, що містяться у формі № 063/о, дає змогу медичним працівникам освітніх закладів бути ознайомленими з наявністю чи відсутністю щеплень у конкретної дитини.

5. Копія та оригінал документу, який підтверджує місце проживання дитини:

- паспорт одного з батьків або витяг з реєстру(при наявності ID-картки);

- копія та оригінал договору про оренду квартири юридично завірений.

- інші офіційні документи (оригінал та копія), що засвідчують місце проживання дитини.