Літературно - музична композиція "Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття

Захід присвячений вшанування пам`яті Великого Кобзаря

/Files/images/DSC00255.JPGУчні 2 і 6 класів продемонстрували сценки з повісті Оксани Іваненко "Тарасові шляхи" /Files/images/DSC00283.JPGУчні 8 класу Єрмоленко Я. та Вчерашній В. показали сценку з драми Т.Г.Шевченка "Назар Стодоля"/Files/images/DSC00263.JPGМолодша танцювальна група виконала український танок з віночками./Files/images/DSC00256.JPGУчні різних вікових категорій прочитали уривки з творів Т.Г.Шевченка. Анна Трипольська прочитала вірш "Мені тринадцяти минало ..."/Files/images/DSC00273.JPGАнастасія Калімова виконала уривок з твору "Ми вкупочці колись росли..."/Files/images/DSC00276.JPGУривок з поеми "Мар`яна черниця " прочитала Мар`яна Іваськевич/Files/images/DSC00280.JPGЛиса Інна та Мар`яна Іваськевич прочитали уривки з балади "Тополя"/Files/images/DSC00278.JPGУчні і вчителі хором виконали уривок з балади "Причинна" - "Реве та стогне Дніпр широкий"