Конкурси "Український сувенір" та "Новорічна композиція "

2019-11-13

Конкурс "Український сувенір" та "Новорічна композиція "

На виконання наказу департаменту освіти, науки Миколаївської облдержадміністрації від 24.09.2019 № 492 «Про проведення обласного конкурсу-виставки «Український сувенір», зареєстрованого у Головному управлінні юстиції у Миколаївській області від 03.10.2019 № 229/3514, з метою виховання національного світогляду учнівської молоді через пізнання народного мистецтва, стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні креативних робіт з використанням традиційних матеріалів і технік.

Учні закладу взяли участь у конкурсах "Український сувенір" та "Зимова композиція "

Про підсумки проведення І етапу

обласного конкурсу – виставки

«Новорічна композиція»

На конкурс було представлено 15 робіт: з Казанківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2, № 4, Новоданилівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, Великоолександрівського ЗЗСО І-ІІ ступенів, Троїцько – Сафонівського ліцею, «Будинку дитячої та юнацької творчості Казанківської селищної ради», Казанківської гуманітарної гімназії.

Відповідно до рішення журі

Н АКАЗУЮ:

1. Визнати переможцями І етапу обласного конкурсу – виставки « Новорічна композиція»

ІІ місце – Морозюк Леся, учениця Новоданилівського ЗЗСО І-ІІІ ст., за роботу « Зимова ніч», кер. Ташкевич М.Ю.

/Files/images/2019-11-18_18-43-07_145.jpg