2019-05-16

ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

15-16 травня в Новоданилівському закладі з метою виховання в дітей почуття патріотизму, самосвідомості, культурної освіченості та духовності, формування сприйняття своєї особистості як частини нації, збереження споконвічних українських цінностей та традицій і їх популяризація серед молоді та населення загалом, пропагування декоративно-прикладного мистецтва українців як частини духовно-матеріальної культури й творчості народу, вираження своєї національної та громадянської позиції, формування єдиного колективу, об’єднаного спільною творчою справою, прищеплення любові до української музики, виховання естетичних смаків, почуття прекрасного були проведені таки заходи:

1.Свято «Неповторна краса вишиванок» для учнів 1-11 класів

2. Флешмоб вишиванок «Українські вишиванки - наче райдуги світанки» для учнів 1-4 класів

3. Дефіле вишиванок для 1-11 класів

4. Бібліотечний урок «Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі» 3 клас

/Files/images/SAM_3002.JPG

/Files/images/SAM_2981.JPG/Files/images/SAM_2983.JPG