ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

2019-03-18

ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

у 2018 – 2019 н.р.

З 18.03 по 22.03 2019 року у Новоданилівському ЗЗСО І- ІІІ ст.проводився тиждень початкових класів «Мандрівка в країну Знань» під девізом « Кожен день у нас цікавий , плідний і яскравий».Тиждень виявився наповненим цікавими подіями, а саме:

ПОНЕДІЛОК 18.03

День відкриття тижня « Наша школа початкова відкриває двері». У цей день відбулась святкова лінійка та виставка дитячих робіт « Це ми зробили самі».

/Files/images/SAM_2373.JPGВідкриття тижня/Files/images/SAM_2411.JPGВиставка дитячих робіт « Це ми зробили самі».

ВІВТОРОК 19.03 2019

Подорож математичним океаном.

У цей день першокласники побували на математичному аукціоні ( вч. Ковальчук О.В.).Учні другого класу на відкритому уроці здійснили цікаву подорож до Королеви усіх наук – математики ( вч. Красіна В.Б.). Вихованці 3 – 4 класів взяли участь у математичному брейн - ринзі , на якому розгадували ребуси, розв᾿язували задачі – жарти, змагалися у кмітливості, виявили знання під час проведення гри « Розумники і розумниці».( вч. Зубік Л.О., Лиса О.О.).

/Files/images/SAM_2480.JPGУрок математики 2 клас /Files/images/SAM_2519.JPGМатематичний аукціон 1 клас

/Files/images/SAM_2541.JPGМатематичний брейн – ринг 3 – 4 кл./Files/images/SAM_2546.JPGМатематичний брейн – ринг 3 – 4 кл.
Середа 20 03. 2019

Рідна земля для нас всіх – Україна.

Для учнів 1 – 2 класів була проведена гра – вікторина « Я і Україна» ( вч. Ковальчук О.В.). А учні 3–4 класів взяли участь у патріотичному квесті « Україна - різноманітна».(вч. Зубік Л.О., Лиса О.О.). Діти подорожували видатними місцями України , а на останній зупинці переглянули відео – презентацію « Сім чудес України» ( вч. Верба Н.Ал.).

Учні 4 класу на відкритому уроці досліджували водойми України. ( вч. Лиса О.О.)

/Files/images/SAM_2507.JPGУчні 4 класу на відкритому уроці досліджували водойми України/Files/images/SAM_2630.JPGПатріотичний квест « Україна – різноманітна»
ЧЕТВЕР 21.03 2019.

Девізом четвертого дня були слова «Хто багато читає, той багато знає.»

Надовго запам᾿ятається дітворі конкурс скоромовок , в якому діти показали свій артистизм, талант. Учні 1 – 2 класів взяли участь в казковому калейдоскопі « Затишно нам у світі казок» ( вч. Ковальчук О.В., Красіна В.Б.) Пізнавальною і цікавою для учнів 3 – 4 класів була вікторина « Знавці української мови». ( вч. Зубік Л.О., Лиса О.О.) Завершився день флеш – мобом « Одягни вишиванку» (вч. Копійка С.О.),

П᾿ятниця 22.03 2019

День здоров᾿я і спорту

В усіх класах початкової школи вчителі розучили і провели з дітьми нові фізкультхвилинки, а на ГПД під час прогулянок – народні ігри та забавлянки.

На годині здоров᾿я « Хочу і можу бути здоровим» до дітей завітали казкові

« Вітаміни», « Віруси», « Мікроби» з корисними порадами. А в другій половині дня були проведені « Веселі старти». Діти були задоволені та активні.

Тиждень завершився урочистою лінійкою « Закриття тижня початкових класів», де підведено підсумки роботи і винесено подяку всім активним учасникам.

Продемонструвавши свою роботу під час проведення відкритих уроків та виховних заходів, учителі, які працюють в початкових класах, ще раз довели, що вони є справжніми фахівцями своєї справи, а учні школи – талановиті , розумні , активні і допитливі.

Тиждень початкових класів став яскравою сторінкою шкільної родини.

/Files/images/SAM_2628.JPGРухливі забавлянки 1 клас/Files/images/SAM_2478.JPG Фізкультхвилинка на уроці /Files/images/SAM_2624.JPGВесела перерва 3 клас/Files/images/SAM_2623.JPGРозучування народної гри у 4 класі.