Тиждень зарубіжної літератури та англійської мови

2019-02-25

Тиждень зарубіжної літератури та англійської мови

Згідно з річним планом закладу з метою розвитку інтересу учнів до вивчення зарубіжної літератури та англійської мови, активізації їх пізнавальної активності удосконалення форм і методів проведення нетрадиційних уроків і позакласних заходів із зарубіжної літератури та англійської мови, підготовки до проведення педагогічної ради закладу в період з 25.02 по 01.03. 2019 року у закладі проведено Тиждень зарубіжної літератури та англійської мови.

Всі заплановані заходи у рамках Тижня пройшли організовано. Вони продемонстрували зацікавленість учнів до зарубіжної літератури та англійської мови, сприяли підвищенню їхнього освітнього рівня.

Протягом тижня вчителі Єршик Я.О., Чупіра В.А. та Верба Н.А. провели ряд заходів з учнями 1 – 11 кл.

«Весь світ – театр!

Люди в ньому – актори»

В. Шекспір

Під таким девізом проходив тиждень зарубіжної літератури та англійської мови.

Понеділок розпочався святковою лінійкою, на якій учні закладу мали змогу побувати на судовому засіданні, щодо розгляду позову, який подала пані Українська літератури на пані Інглиш та пані Зарубіжну літератури. Також в цей день був проведений англомовний квест між учнями 7 – 8 кл.(вч. Верба Н.А.).

У вівторок оголошено конкурс малюнків «Мій улюблений казковий герой» за казками братів Грімм та Г.К. Андерсена 1 – 5 кл. (вч. Чупіра В.А.). Переможцями стали учні 3 класу: Барзєнкова А., Ботнар М., Чорний А., Корецький В., Нікітіна С. Учні 5 – 6 кл. побували на веселому брейн – рингу з англійської мови ( вч. Верба Н.А.).

Середа розпочалася з конкурсу найкращого листа літературному герою 7 – 10 кл. Найкращі листи написали: Ушканенко М.(7 кл.) , Бойко Д. (8 кл.) , Барзєнкова Є. (9 кл.), Капуста С. (10 кл.)( вч. Чупіра В.А). Між учнями 5 і 7 кл. проведений літературний квест . Найкращі знання з літератури показали: Гончаренко Д., Лукашенко М., Єрмоленко С., Давиденко В., Ковальчук Д.( 5 кл.) , ушка ненко М,, Морозюк Л., Терехова К., Чупіра І. (7 кл.) (вч. Чупіра В.А.).

У четверг учні 7 – 11 кл. побували на заочно – оглядовій екскурсії залами музею О.Гріна в м. Феодосії (вч. Чупіра В.А.). Між учнями 8 та 9 проведена літературна вікторина.(вч. Єршик Я.О.).

Завершився Тиждень виховним заходом «Краса душі, дарована Богами» 5 – 11 кл. (вч. Чупіра В.А.). На цьому заході учні показали свої театральні здібності(Тесленко І., Капуста С., Щербина Є., Морозюк Л., Чупіра І., Барзєнкова Є., Гушату К., Мерзлова К., Петрова А., Конограєв М., Коробейко М., Семикін А., Кісільов О.).Також в цей день для учнів 6 кл. пройшов урок – квест «Сторінками улюблених книжок» (вч. Єршик Я.О.)

/Files/images/SAM_2069.JPG/Files/images/SAM_2070.JPG/Files/images/SAM_2071.JPG
/Files/images/SAM_2090.JPG/Files/images/SAM_2133.JPG