День Безпечного Інтернету

2019-02-05

День Безпечного Інтернету

/Files/images/SID2019_Ukraine_betterinternetcentre.jpg

5 лютого 2019 року світова спільнота відзначає Деньбезпечного Інтернету.Відповідні заходи проходять у всьому світі з метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного інтернет-простору для наймолодших користувачів.

Учні та вчителі Новоданилівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів теж долучилися до відзначення Дня безпечного Інтернету.

/Files/images/DSC04408.JPG

5 лютого перед уроками була проведена лінійка, присвячена темі безпечного Інтернету. Вчитель інформатики Ташкевич М.Ю. наголосила на важливості толерантного спілкування в Інтернеті, важливості бути обізнаними з небезпеками, які чатують їх в Інтернеті. У лінійці брали участь всі учні школи.

Під час уроків учні 7-11 класів виконували тестові завдання за темами: «Що таке авторське право?», «Чиє ви піратом?», «Покажіть себе, але не занадто!», « Чому ви навчилися – ваші сильні та слабкі сторони в Інтернеті?».

/Files/images/DSC04410.JPG

На уроках інформатики 7 – 11 класів були проведені уроки на тему «Інтимні селфі в Інтернеті - жарт чи небезпечний ризик?», «Разом для найкращого Інтернету»

Для батьків були випущені листівки за темами «Небезпека в Інтернеті: захист дитини від віртуального світу»,«Батьківський контроль: захист дитини»

/Files/images/DSC04412.JPG

Вчителі теж долучилися до Дня безпечного Інтернету переглянули відеоролики .

Під час проведення заходів до Дня Безпечного Інтернету були використані посібник для підлітків «Web We Want»