Клуб "Феміда"

2018-12-14

Попередження правопорушень

14 грудня 2018р. у Новоданилівському ЗЗСО I-III ст. відбулося засідання правничого клубу «Феміда» з теми «Попередження правопорушень». Мета цього засідання – формувати в учнів правову свідомість та розуміння відповідальності за свою протиправну поведінку; виховувати повагу дітей одне до одного; здатність усвідомлювати наслідки своїх вчинків як для себе, так і для суспільства; вчити дітей поважати закон, дотримуватись правил поведінки та виконувати свої обов’язки.

Присутні на засіданні – правозахисники ООН (учні школи), бібліотекар закладу Іваськевич В.І., експерт – психолог Єршик Я.О., старший офіцер поліції Бондар О.О., вчитель історії та правознавства Корецька Л. І..

На засіданні було розглянуто такі питання як : «Що потрібно зробити, щоб попередити правопорушення?», «Які засоби впливу щодо попередження правопорушень мають місцеві органи влади?», «Причини скоєння злочинів неповнолітніми» та презентувалась література на правову тематику.

/Files/images/SAM_1418.JPG

/Files/images/SAM_1399.JPG/Files/images/SAM_1407.JPG/Files/images/SAM_1414.JPG