Звіт про проведення місячника в Новоданилівському ЗЗСО під гаслом «Шкільна бібліотека – центр «Творчого розвитку дитини ( до 100 –річчя від дня народження В.О.Сухомлинського)»

2018-10-26

/Files/images/smya/SAM_1191.JPG

/Files/images/smya/SAM_1155.JPGВ.Сухомлинський – наша національна гордість. Його ім’я відоме всьому світу . А діяльність – невичерпне джерело ідей , порад, які завжди залишаються актуальними і корисними.

Тому сьогодні перед бібліотекою стоїть завдання сформувати дитину творчою , інтелектуальною та всебічно розвиненою. На протязі місяця з 01.10 по 31.10.2018 року в бібліотеці було проведено ряд заходів.

- Проведений конкурс літературних творів , казок та малюнків для учнів 2-11 класів на тему «Добро починається з тебе». Найкращі роботи учнів були відзначені грамотами.

-В рамках заходів, присвячених 100-річчю з Дня народження В. Сухомлинського, в бібліотеці проведено бібліотечні години спілкування для учнів 5-8 класів на тему «Все починається з добра», в ході яких діти ознайомились з літературною спадщиною видатного педагога, з його оповіданнями та казками.

- Підведенням підсумків було проведення заходу « Казки під голубим небом» для учнів 1-5 класів. Метою заходу було формування загальної та емоційної культури через казки В. Сухомлинського ; розвиток естетичної свідомості , потяг до прекрасного; виховування в дітей пізнавального інтересу і любов до природи рідного краю./Files/images/smya/SAM_1219.JPG/Files/images/smya/SAM_1211.JPG/Files/images/smya/SAM_1202.JPG/Files/images/smya/SAM_1196.JPG/Files/images/smya/SAM_1194.JPG