Святкування Дня вчителя

2018-10-05

/Files/images/smya/DSC04309.JPG

/Files/images/smya/DSC04300.JPG/Files/images/smya/DSC04306.JPG/Files/images/smya/DSC04268.JPG/Files/images/smya/DSC04291.JPGОдин з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери звичайно ж завжди був і залишається улюблений нами - День вчителя. Багато хто називає професію вчителя особливим покликанням і з цим не можна не погодитися.

5 жовтня в нашій школі відбулося традиційне святкування Дня вчителя. Свято для вчителів розпочалося ще у вестибюлі школи. Лунали пісні , дивовижні побажання і акторські виступи учнів підняли святковий настрій вчителям. По дорозі до вчительської вчителі мали змогу ознайомитися із святковими стіннівками, які підготували учні школи.
Пройшов також традиційний день самоврядування в школі. Учні старших класів підготували відкритті уроки запросивши вчителів.