Безпека на дорозі – безпека життя

2018-09-24

/Files/images/smya/SAM_0891.JPG

Безпека на дорозі – безпека життя

Відомо, що найдорожчий скарб людини – це її власне життя і здоров'я. Незнання або невміння дотримуватися певних правил часто призводить до втрати не тільки здоров'я, а навіть життя. Як ми знаємо, що з кожним роком зростає інтенсивність автомобільного руху на дорогах. А це в свою чергу, підвищує відповідальність усіх учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів. Тому, щоб зберегти своє здоров'я та життя потрібно завжди чітко дотримуватись встановлених Правил дорожнього руху.

З метою посилення профілактичної та роз’яснювальної роботи, підвищення рівня культури поведінки дітей на дорогах та закріплення знань Правил дорожнього руху у Новоданилівському закладі з 10.09 по 17.09 вересня пройшов Тиждень знань Правил Дорожнього руху на тему «Руху правила єдині – поважати їх повинні» . Відповідно до тематики Тижня в школі проводилися ряд масштабних та інформативних заходів, націлених на підвищення обізнаності та усвідомлення найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.

На загальношкільній лінійці «Знай та вивчай Правила дорожнього руху» педагог-організатор розповідала про проблеми безпеки дорожнього руху по статистичним фактам, ознайомила присутніх з історією виникнення Правил та необхідністю їх дотримання. Команда учнів проголосила «10 заповідей пішохода» Цікавинкою була інтерпретація значень дорожніх знаків щодо шкільного життя. Також в школи протягом тижня діяла виставка малюнків «Увага ! Діти на дорозі». Шкільний бібліотекар підготувала виставку інформаційних матеріалів «Правила дорожнього руху – твої правила».

/Files/images/smya/SAM_0945.JPG/Files/images/smya/SAM_0943.JPG

/Files/images/SAM_0932.JPG