СВЯТКУВАННЯ ДНЯ МИРУ

2018-09-21

/Files/images/smya/SAM_0920.JPG

/Files/images/smya/SAM_0928.JPG У наш час, коли в різних куточках світу лунають постріли та проливається людська кров, це свято особливе. Міжнародний день Миру,встановлений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 30 листопада 1982 року відзначається в 3-й вівторок вересня.

21 вересня у нашій школі відбулося свято до відзначення міжнародного Дня Миру.
За сценарієм у проведенні свята брали участь учні школи від першого до одинадцятого класу. Вся школа у цей день рясніла вишиванками та прапорцями. Головний символ свята — паперовий голуб. По класах проводились виховні години, вернисаж дитячого малюнка на асфальті. І всі вони приурочені Дню Миру. Закінчилось свято урочистою лінійкою, де учні говорили про мир, дружбу, патріотизм українців, героїзм наших воїнів — учасників АТО. Закликали цінувати мир і цілісність нашої рідної землі.
Лунали патріотичні пісні.

/Files/images/smya/SAM_0897.JPG/Files/images/DSC04234.JPG/Files/images/DSC04240.JPG/Files/images/DSC04241.JPG