Перший урок

2018-09-03

Перший урок - урок миру

3 вересня з учнями 8 – 11 класів була проведена година спілкування «Прагнемо миру!», на яку були запрошені люди, яким слово «війна» ріже серце: матері Лузан Тетяна Григорівна, Марковцова Валентина Миколаївна, Чикір Людмила Анатоліївна і бабуся Перескокова Лариса Володимирівна.

Девізом заходу були слова Василя Стуса:

Народ мій є,

Народ мій завжди буде!

Ніхто не перекреслить мій народ!

Усі запрошені поділилися болючими враженнями, пережитими під час перебування на війні синів та онука. Подякували вчителям за те, що виховали в своїх учнів доброту, почуття патріотизму, відповідальності, взаємодопомоги.

На кінець заходу учні запалили свічки на знак вшанування пам`яті про тих, хто загинув, охороняючи крихкий кордон на Сході країни, а також прийшли до висновку, що герої АТО – справжні захисники миру – життя, щастя, радості, чистого неба над головою, можливості спокійно вчитися, працювати, любити, впевненості у завтрашньому дні, у своєму майбутньому. А також пройшли уроки доброти для учнів 1-7 класів.

/Files/images/SAM_0759.JPG/Files/images/SAM_0761.JPG/Files/images/SAM_0767.JPG/Files/images/DSC04233.JPG/Files/images/DSC04228.JPG/Files/images/DSC04225.JPG/Files/images/DSC04222.JPG
/Files/images/DSC04215.JPG
/Files/images/DSC04218.JPG