Випускний вечір

2018-06-23

/Files/images/smya/випуск 2018 1.JPG

Закінчення школи — чудове, особливе свято, адже ця подія буває тільки раз у житті кожної людини. Кожен випускник, з радістю згадує ті чудові дні, коли він лише почав ходити в школу. Напевно, кожен пам'ятає і свою першу вчительку, і перше кохання і першу оцінку в щоденнику. Як же це все прекрасно!

І ось нарешті прийшов той бажаний день про яке мріє кожен школяр — випускний вечір. Це свято повинне запам'ятатися на все життя. У житті кожного учня настає момент розставання зі своїми вчителями. Останній урок в школі, останній дзвінок, і ось довгожданий випускний.

У суботу, 24 червня, в школі відбувся випускний вечір. Випускників привітали зі святом керівництво навчального закладу й села та вручили атестати про середню освіту.

Випускний вечір проходив на чудово прикрашеному подвір’ї навчального закладу. На шкільне свято зібрались рідні й друзі випускників, колишні учні та жителі і гості села.

З отриманням документів про середню освіту випускників привітала директор школи Єршик Любов Андріївна. Після зачитання наказу про випуск учнів 11 класу, керівник навчального закладу вручила винуватцям свята атестати.

Випускників поздоровили класний керівник Дриль Валентина Василівна, а від імені батьків — Верба Леонід Алімович та Чорна Тетяна Борисівна.

До свого випускного нинішні одинадцятикласники разом з класним керівником підійшли творчо і креативно. Саме вони були головними дійовими особами чудового серіалу «Школа», що з'явився на публіку того вечора. Вони декламували, співали, розповідали про власне шкільне життя! А вінчав чарівне дійство захоплюючий останній шкільний вальс.

Але все колись закінчується! Як одна чарівна мить промайнули години Випускного - 2018! Дитинство закінчилося! "Прощавайте!" - каже школа своїм вихованцям. "Повертайтеся!" - відбивається луною у їхніх серцях!/Files/images/smya/Випуск 2018 6.JPG/Files/images/smya/Випуск 2018 5.JPG/Files/images/smya/Випуск 2018 2.JPG/Files/images/smya/Випуск 2018 4.JPG