Участь у відеоконкурсі "Моя школа" під патронатом Андрія Вадатурського

2018-05-23

Результати проведення конкурсу відео-робіт

Шановні учасники відео-конкурсу «Моя школа»!

Дякуємо Вам за участь у цьому пілотному проекті, що охопив три райони Миколаївської області: Баштанський, Снігурівський та Казанківський.

Головною метою даного проекту було насамперед проведення навчання серед вчителів, які б змогли передати свої знання учням та колегам. Адже за допомогою державної субвенції, за сприяння народного депутата України Андрія Вадатурського, вдалося закупити та поставити в школи комп’ютерні класи та мультимедійне обладнання. Враховуючи інтереси шкіл, спільно з Комп’ютерною Академією ШАГ було проведено навчання по роботі з мультимедійними дошками, а також опанування комп’ютерної програми монтажу. І як наслідок – проведення відео конкурсу для заохочення учнів.

1. Як проводилося оцінювання робіт Комп’ютерною Академією ШАГ?

Роботи оцінювалися за технічними критеріями за підсумками навчання.

2. Як проводилося оцінювання за збір підписів на підтримку школи?

Оцінювалася та школа, що зібрала найбільшу кількість підписів.

3. Як проводилося оцінювання за збір підписів в окремому призі від народного депутата?

До уваги бралися маленькі школи району, де за допомогою формули вираховувалося процентне співвідношення кількості зібраних підписів до кількості людей, які проживають в населеному пункті, де розташована школа.

4. Як проводилося голосування на Фейсбуці за приз глядацьких симпатій?

Приз глядацьких симпатій проводили у два тури. У першому турі змагалися всі школи-учасники в кожному районі окремо. До другого туру потрапили перші три школи від кожного району, які набрали найбільшу кількість голосів у відкритому голосуванні. Перемогу отримала школа, якій глядачі віддали найбільшу кількість голосів. Приз глядацьких симпатій – «Гран-прі» передбачався лише для одного навчального закладу, тому що в змаганні брали участь всі три райони.

Команда нашої школи о тримали грамоту за участь в конкурсі відео робіт «Моя школа» та спеціальний приз