«Україна молода»

2018-03-14

«Україна молода»

14.03.18 р. в Новоданилівській ЗОШ І – ІІІ ст. пройшов огляд – конкурс серед колективів художньої самодіяльності закладів загальної середньої та позашкільної освіти Казанківського району «Україна молода». В цьому конкурсі взяли участь : Барзєнкова Єлизавета учениця 8 класу (пісня «Квітуча Україна», «Колискова») , Терехова Катерина учениця 6 класу («Пісня про маму») , Барзєнкова Анна учениця 2 класу («Україно , ми твоя надія» , «Бджілка») , хореографічний гурт учнів 6 – 9 кл. виконали танок ковбойців та сучасний «Ха-фа-на-на». Гарно читали вірші Чорна Ангеліна учениця 11 класу «Любіть Україну» та Капуста Софія учениця 9 класу «Герої не вмирають». Конкурс вели найкращі ведучі нашої школи : Тесленко Іван та Капуста Софія. На завершення виконали танцювальну композицію « Я жива» , присвячену подіям на сході України Тесленко Іван (10 кл.) та Мерзлова Карина (8 кл.). Учнів до огляду – конкурсу підготували: Пронченко Світлана Олександрівна , Савченко Наталія Іллівна , Чупіра Вікторія Анатоліївна , Верба Ніна Афанасіївна.