Вшанування учасників бойових дій

2018-02-15

Вшанування учасників бойових дій

З метою розширення знання дітей про історичні події афганської війни, виховання поваги до воїнів –інтернаціоналістів та загиблих героїв до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і річниці виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістану в нашій школі було проведено ряд заходів ;лінійка-пам’яті до 29-ї річниці виведення військ з республіки Афганістан для учнів 1-11 класів , екскурсія до музею «Крізь пекло афганської війни» про учасників бойових дій односельців для1-5 класів, інформаційна година в музеї «Мої земляки – воїниінтернаціоналісти. Подвиг воїнів-афганців (5,6,7кл.), виховна година(читання-спогади) «Священна пам'ять про вірних обов’язку» (10-11кл.), перегляд документал. відео «Афганістан – незагоєні рани»(8-11класи), та виставка в бібліотеці «Афганістан душі кривава рана».

/Files/images/SAM_0053.JPG/Files/images/SAM_0056.JPG/Files/images/SAM_0057.JPG/Files/images/SAM_0060.JPG/Files/images/SAM_0061.JPG