Тиждень математики та інформатики

2017-11-27

Тиждень математики та інформатики

З 27 листопада по 1 грудня в Новоданилівській ЗОШ проходив тиждень математики та інформатики. Завданням тижня було підвищити інтерес учнів до навчальної діяльності, до пізнання дійсності та самих себе, а також вихованню самодисципліни та самоорганізації. Впродовж тижня використовувались різні прийоми і форми організації урочної та позаурочної діяльності учнів, які забезпечували підвищення мотивації та пізнавального інтересу учнів, сприяли розкриттю внутрішнього їхнього потенціалу. До участі в тижні математики та інформатики намагалися залучити учнів усіх класів.

Перший день тижня розпочався із оголошення на шкільній лінійці плану проведення тижня математики.

У вівторок для учнів 5-го , 6-го класів проводилися математична міні-вікторини «Подорож до комп’ютерленду» ученицями 8 класу: Мерзлотою Каріною та Петровою Анастасією, на яких розв’язувалися цікаві завдання з інформатики, учні збирали математичні гроші - балики.

Учні 7 класу прийняли участь в сірниковій олімпіаді «Сірники не іграшка!!!» Завдання, які розв’язували учні, були спрямовані на розвиток логічного мислення, формування спостережливості. Учні були досить активними, гарно міркували, намагалися випередити однокласників.

Учні 9-10 переглянули презентацію «ІТ- новини», на якій діти уважно слухали повідомлення про цікаві факти застосування ІТ-технологій у повсякденному житті, науці, техніці,медицині.

В середу вчителем математики Ташкевич М.Ю. був проведений між учнями 5-го і 6-го класів математичний КВК «В гостях у казки»». Гра складалася з 6 конкурсів: конкурс «Згадай назви казок», конкурс «Поверни до казки предмет», конкурс «Казкові задачі», конкурс скоромовки, конкурс «Знайомий сюжет», художній конкурс. Із поставленими завданнями діти справились, впевнено відповідали на запитання, були активними.

Вчителем математики Улєвич Л.М. був проведений «Турнір знавців математики», де учні відповідали на математичні запитання. У конкурсі взяли участь учні 9та 10 класів. Завдання, які розв’язували учні, були спрямовані на розвиток логічного мислення, формування спостережливості. Учні були досить активними, гарно міркували, намагалися випередити суперників.

Не менш цікавою і захоплюючою для учнів 7-го та 8-го класів виявилася гра "Інформатичний марафон". Метою гри було узагальнити знання та вміння з інформатики; розвивати інтерес учнів до предмету інформатики; вміння працювати в групі; виховувати доброту, взаємоповагу, готовність прийти на допомогу до того, хто її потребує. Виграла команда 7 класу, яка набрала найбільшу кількість баликів.

В той же день були підведені підсумки тижня математики. Переможці конкурсів - учні 5, 7,10 класу отримали грамоти, а найактивніші учні отримали подарунки – дитячі журнали, журнали кросвордів.

Тиждень пройшов на належному рівні. Діти показали гарні знання, вміння та зацікавленість предметами, навички та творчі здібності.

/Files/images/SAM_9610.JPGВ "Турнірі знавців математики" перемогли учні 10 класу і отримали нагороду /Files/images/SAM_9613.JPGУчні 5 класу перемогли в конкурсі "Математичний КВК. В гостях у казки"/Files/images/SAM_9611.JPGЗа перемогу у конкурсі "Інформаційний марафон" отримали грамоту учні 7 класу