Тиждень правознавства

2016-12-05

Тиждень правознавства

Основною метою тижня було:

- підвищити інтерес учнів до правознавства;

- розширити й поглибити знання та вміння учнів з даного предмету;

- реалізувати на практиці основні принципи особистісно орієнтованого

підходу до навчання;

- створити сприятливі умови для виявлення знань та вмінь учнів у

нестандартних ігрових ситуаціях.

з 5 по 9 грудня 2016 року у Новоданилывськый загальноосвітній школі I - III ступенів проходив Всеукраїнський тиждень права.

Протягом тижня були проведені різні заходи, спрямовані на розвиток навчальної та пізнавальної активності.

5 грудня була проведена урочиста лінійка, на якій учитель історії та правознавства СавченкоН.І. оголосила план проведення тижня. Учні старших класів показали декілька сценок з рубрики «Історичні анекдоти» - Казка про трьох поросят , професор юридичного факультету опитує студента. Учениці 11 класу прочитали вірш «Суперечку двох людей про вступ ЄС».

Учні 6-8 класів переглянули та обговорили фільм на правову тематику «Ми проти насильства».

6 грудня у 1-11 класах пройшли тематичні інформаційні хвилини «Роль права в житті людини»

7 грудня пройшов захід «Закон і право. Я серед людей і люди навколо мене», в ньому прийняли участь учні 9-11 класів. Учні ознайомились з основними питаннями законодавства щодо підлітків та молоді, з найбільш поширеними прикладами правопорушень серед молоді з метою їх попередження серед учнів школи.

8 грудня пройшла книжкова виставка видань про права людини в шкільній бібліотеці.

9 грудня відбувся виховний захід «Нехай панують на землі добро і справедливість» , брали участь у постановці дійства учні 6 класу.

/Files/images/DSC03670.JPG

/Files/images/DSC03673.JPG/Files/images/DSC03677.JPG