/Files/images/школа.jpgНоводанилівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Історія закладу освіти

Історія школи

Історія Новоданилівської школи бере свій початок із 1957 року, згідно рішення засідання виконавчого комітету Казанківської районної ради депутатів (протокол № 9 від 27 липня 1957 року). Це була початкова школа. До 1 класу вступило 6 учнів (3 хлопчиків і 3 дівчаток).

Початкову школу закінчило всього 44 учні. В 1961 році Новоданилівська початкова школа реорганізована в неповну середню (восьмирічну). В перший рік функціонувало два класи: 5 і 6. Учнями стали діти Новоданилівки та прилеглих сіл – Дмитрівки, Донівки, Сергіївки. Директором школи призначили вчителя російської мови та літератури Андрєєву Раїсу Михайлівну.

Першими вчителями в цій школі були: Лісова Марія Прокопівна – вчитель української мови та літератури, Брижатенко Людмила Миколаївна – вчитель математики, Павлюк Валентина Андріївна – вчитель природничих наук.

Поступово до лав педагогічних кадрів вливається нова хвиля викладачів: вчитель історії – Любов Григорівна , вчитель трудового навчання – Сахно Петро Тимофійович, вчитель образотворчого мистецтва – Бодня Василь Дмитрович, вчитель математики – Кисломед Віра Мусіївна, вчитель географії – Біліченко Андрій Лукич.

1964 року класний керівник Лісова Марія Прокопівна проводжала в самостійне життя перших випускників школи.

З 1965 року посаду директора школи обіймав вчитель російської мови та літератури Грущенко Григорій Іванович.

1970 року школу прийняв новий директор школи – учитель фізики і математики Неводничий Сергій Михайлович. Разом із ним до лав педагогічного колективу школи вливається його дружина – вчитель хімії та біології Неводнича Лідія Михайлівна, а також працюють вчителі – ветерани: Лісова Раїса Прокопівна (вчитель початкових класів), молоді вчителі: Стадник Галина Іванівна (вчитель англійської мови), Бондар Тетяна Іванівна (вчитель хімії та біології), Коноваленко Володимир Володимирович (вчитель фізики та трудового навчання), Улєвич Лідія Миколаївна (вчитель математики).

В 1979 році було побудоване нове триповерхове приміщення школи, розраховане на 240 місць. Офіційно воно було запущене в експлуатацію 9 листопада 1979 року. Школу приймає новий директор Осауленко Юрій Іванович. Разом із ним у школі починає працювати і його дружина – вчитель математики Осауленко Марія Григорівна.

1980 року Новоданилівська восьмирічна школа реорганізована в середню, і 1 вересня її поріг переступили учні 9 класу.

Червень 1982 року – перший випуск десятикласників.

Із 1982 по 1998 рік посаду директора школи займала вчитель математики Радченко Любов Григорівна. Із 1987 по 1998 рік посаду завуча займала вчитель російської мови та літератури Фурзенко Тетяна Леонідівна.

З кожним роком до лав педагогічного колективу вливаються все й нові й нові кадри, які намагаються підняти престиж школи: не тільки навчити, а й виховати молоде покоління.

Із 1998 року посаду директора школи обіймає Фурзенко Тетяна Леонідівна, завуча – Улєвич Лідія Миколаївна.

Станом на 1 вересня 2013 року у школі навчається 132 учні, з них: 53 дітей – учні 1-4 класів, 62 – учні 5 - 9 класів, 17 – ученів 10 - 11 класів.

До школи підвозяться 76 учнів: 25 учнів з с.Нової Висуні, с.Білівки, Дмитро-Білівки, Новоукраїнки, 25 учнів з с.Дмитрівки, Сергіївки, Ново-Василівки та 18 учнів з Малоданилівки.

/Files/images/Школа.JPG