Шевченківська декада

/Files/images/DSC02708.JPGВідкриття Шевченківської декади

Уже стало традицією в Новоданилівській школі проведення Шевченківських днів у рамках тижня рідної мови. У просторому затишному класі , прикрашеному вишитими рушниками, портретом Кобзаря, зібралися учні середніх та старших класів – поціновувачі творчості Т.Г.Шевченка : Ти, Тарасе, сьогодні Нас зібрав докупи І зійшлися у цьому залі Шевченка онуки, щоб вшанувати пам'ять «апостола правди і науки», твори якого актуальні та пророцькі,як ніколи. І знову звучали вірші поета, пісні. Учні залюбки брали участь у вікторині «Чи знаєш ти творчість Шевченка?» компетентне журі оцінювало виступи конкурсантів, визначено переможців. А ними стали: Лашкіна В.(10 кл.), Мерзлова К.(6 кл.), Курачова А. (5 кл.), Калімова А. (10 кл.), Капуста С. (7 кл.) – отримали почесні дипломи . Конкурс читців «У вінок Кобзареві вплітаємо вірші» засвідчив уже вкотре, що Шевченкове слово вічне, а молоде покоління є гідними його заповідей і мрій.

/Files/images/DSC02731.JPG

11.03. проведено відкритий урок української літератури в 5 класі на тему «Садок вишневий коло хати». На уроці учні створили в уяві сімейне коло, відчули родинне тепло, коли сімя збирається біля столу, ділиться враженнями від прожитого дня, переглянули прекрасний мультфільм, послухали пісню соловейка. На кінець уроку учнівські відповіді зарясніли соковитими вишеньками